Wielu właścicieli domów oszczędza pieniądze na swoim ubezpieczeniu, próbując spersonalizować swoje pakiety zamiast korzystać z domyślnego planu firmy.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, zapoznaj się z tymi wskazówkami na temat tego, co możesz zrobić, aby złapać ofertę bez utraty jakości.Obniż roczne składki ubezpieczeniowe właściciela domu nawet o pięć procent, utrzymując system bezpieczeństwa, który jest bezpośrednio powiązany z sąsiednim posterunkiem policji. Wszystko, co jest wymagane, aby zakwalifikować się do tej zniżki, to sprawdzenie, czy masz centralny monitoring, który może być realizowany poprzez rachunek lub umowę z firmą ubezpieczeniową.Obniż swoje roczne składki na ubezpieczenie domu, podnosząc swój udział własny. Im wyższy udział własny, tym mniej płacisz. Nawet jeśli utkniesz z rachunkami za mniejsze problemy, które możesz napotkać, na dłuższą metę warto. Firmy ubezpieczeniowe mają tendencję do podnoszenia składki właściciela domu po każdym roszczeniu, bez względu na to, jak małe.Rozglądając się za stawkami ubezpieczenia właściciela domu, pamiętaj o wszelkich wprowadzonych ulepszeniach związanych z bezpieczeństwem, zwłaszcza jeśli jest to starszy dom. Po prostu zainstalowanie czujnika dymu na każdym piętrze domu nie tylko ochroni Twoje życie w przypadku pożaru, ale może zaoszczędzić nawet do dziesięciu procent rocznie na ubezpieczeniu właściciela domu.Zanim kupisz dom, dowiedz się, ile ubezpieczenia działa w okolicy, którą rozważasz. W niektórych lokalizacjach ubezpieczenie domów jest bardzo wysokie ze względu na wiele czynników. Na przykład, jeśli dom znajduje się w strefie powodziowej lub na obszarze, na którym można spodziewać się huraganów, należy również spodziewać się wysokich stawek ubezpieczeniowych.Podobnie jak większość właścicieli domów, chcesz, aby składki ubezpieczeniowe były jak najniższe. Zainstalowanie i utrzymanie wysokiej jakości systemu bezpieczeństwa w domu może obniżyć roczne składki o pięć procent lub więcej. Znajdź odpowiednią pomoc w zakresie ubezpieczenia właściciela domu

Upewnij się, że jest centralnie monitorowany przez firmę ochroniarską lub połączony z lokalnym posterunkiem policji.

Twoja firma ubezpieczeniowa będzie chciała zobaczyć dowody, że Twój system jest monitorowany, zanim udzieli Ci zniżki.Aby obniżyć ubezpieczenie właściciela domu, powinieneś mieć zainstalowany system bezpieczeństwa. System bezpieczeństwa powinien być połączony z centralą lub komisariatem policji. Aby obniżyć cenę ubezpieczenia, najprawdopodobniej będziesz musiał przedstawić dowód, że Twój system działa. Może to obniżyć roczną składkę o pięć procent.Aby zapewnić aktualność ubezpieczenia, należy co roku sprawdzać politykę właściciela domu. Poinformuj swojego ubezpieczyciela o zmianach w Twoim domu i nieruchomości, które mogą pomóc w utrzymaniu niskich składek. Na przykład, jeśli zastąpiłeś dach drgający czymś bardziej ognioodpornym, takim jak gonty kompozytowe, możesz uzyskać zniżkę składki.Rozważ poproszenie swojego agenta ubezpieczeniowego o przegląd polisy właściciela domu po osiągnięciu wieku 55 lat. Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje zniżki dla seniorów. Jeśli Twoja obecna firma nie oferuje rabatu, rozejrzyj się.Pamiętaj o względach ubezpieczeniowych, gdy planujesz poważny dodatek do domu lub remont. Materiały i techniki, których używasz przy dodawaniu dodatków, mogą mieć duży wpływ na Twoje przyszłe składki ubezpieczeniowe. Solidne, ognioodporne systemy budowlane, takie jak beton i stal, będą Cię kosztować mniej niż standardowe konstrukcje szkieletowe.Zainstalowanie systemu bezpieczeństwa w domu to świetny sposób na obniżenie składek ubezpieczeniowych właściciela domu. Oszczędność 5% lub więcej jest typowa przy instalacji systemu, który obejmuje monitorowanie przez lokalne organy ścigania lub centralne centrum bezpieczeństwa. Pamiętaj, aby przesłać dowód zawarcia umowy o monitorowanie do firmy ubezpieczeniowej, aby upewnić się, że otrzymasz zniżkę.Oszczędność pieniędzy na pakiecie ubezpieczeniowym bez konieczności poświęcania kluczowych opcji ubezpieczenia to idealna sytuacja dla każdego właściciela domu. Jeśli możesz skorzystać ze wskazówek, które właśnie przeczytałeś, powinieneś być w stanie znaleźć spektakularny plan pokrycia, który nie rozbije banku co miesiąc.