Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą, z pewnością zauważyłaś, że przy dziecku trudno jest zadbać o nowoczesną, elegancką garderobę, która jednocześnie byłaby funkcjonalna. Jeśli potrzebujesz ubrań, które jednocześnie byłyby eleganckie i nadawałyby się na spotkania biznesowe lub ważne wyjścia, koniecznie sprawdź ofertę sklepów, które oferują odzież dla mam karmiących. Będziesz pod wrażeniem!

PRODUCENCI ODZIEŻY DBAJĄ O MATKI

Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy szukałabyś ubrania do karmienia, z pewnością natknęłabyś się na coś brzydkiego lub bardzo luźnego. Te czasy, na szczęście dla każdej młodej mamy, minęły! Teraz odzież dla matek karmiących jest nowoczesna, modna i dopasowana do potrzeb kobiet! Okazuje się bowiem, że mamy są bardzo aktywne. Uczestniczą w spotkaniach, szkoleniach, podejmują karierę zawodową, bywają na przyjęciach. Potrzebują więc odzieży, która sprawi, że będą czuć się elegancko, a jednocześnie komfortowo. Wymyślono więc odzież dla karmiących matek, która jednocześnie ma klasę i jest dyskretna.

MATKA – BIZNESWOMAN

Kobiety, które przed zajściem w ciążę robiły karierę, zazwyczaj po narodzeniu dziecka również chcą być czynne zawodowo. Mają ku temu wiele możliwości! Elegancka odzież dla mam karmiących może im tylko ułatwić zadanie. Producenci, tacy jak Koszulove oferują koszule, bluzki, sukienki, które z powodzeniem możesz założyć na wesele, spotkanie biznesowe czy oficjalną kolację. Do tego nikt nie zorientuje się, że masz na sobie odzież dla karmiących matek! To dzięki niezwykle przemyślanym projektom. Takie bluzki mają niekiedy ukryte suwaki, które pozwalają na dyskretne udostępnienie piersi dziecku. To nie jedyne rozwiązania, proponowane przez producentów. W ich ofercie znajdziesz też bluzki z dekoltem kopertowym lub ze specjalnymi zakładkami – wystarczy tylko lekko rozchylić fragmentu materiału, aby maluszek mógł się posilić.

KOMPONUJ DOWOLNIE

Taka odzież dla karmiących matek dostępna jest w wielu fasonach i kolorach. Dzięki temu możesz zestawiać ją dowolnie ze spodniami lub spódnicami. Możesz również wybrać całe sukienki do karmienia piersią, do których możesz założyć buty na płaskim lub wysokim obcasie i dobrać do nich marynarkę lub elegancki płaszcz.