Dom, praca, dzieci, dom, praca, dzieci. Znasz to dość dobrze? Gdzie czas na siebie? Na wizytę w salonie piękności, na kino z mężem? Nie musicie od razu wyjeżdżać do Paryża, by spędzić romantyczny wieczór we dwoje. Możecie zarezerwować weekend tylko dla siebie. Mama i tata jadą na weekend do hotelu.

Tylko we dwoje

Kolacja w restauracji na mieście, na szybko. Film wieczorem z winem. Naprawdę to jedyne romantyczne rozrywki, z których korzystacie? W dodatku przyznajcie strasznie oklepane. Zmęczeni pracą i obowiązkami domowymi, w końcu musicie wyrwać się na prawdziwy odpoczynek. Zapewnienia, że już w wakacje sobie odpoczniecie i spędzicie trochę czasu samo, już dawno włóż między bajki. Na wakacjach z dziećmi raczej nie znajdziecie chwili tylko dla siebie. Dlatego tego czasu tylko dla siebie, nie odkładajcie na odległy wakacyjny urlop. Wygospodarujcie czas na weekend tylko we dwoje, dzieciaki do dziadków, a Wy w krótką podróż do malowniczej krainy.

Z pewnością w Waszej okolicy, nie brakuje przytulnych hoteli, które oferują romantyczne pakiety dla dwojga. A jeśli jest to hotel spa, no to już w ogóle cudownie. Będzie okazja  na przyjemny relaks w Instytucie SPA&Wellness. Masaże, wspólne kąpiele, zabiegi na twarz. Pakiet w hotelu SPA z zabiegami może do najtańszych nie należeć. Jednak bez obaw w hotelu bez SPA, również możecie spędzić obiecujący weekend.

Pakiet dla dwojga zakłada nocleg, wyżywienie oraz atrakcje tylko dla dwojga. Romantyczna kolacje przy świecach w hotelowej restauracji. Wyśmienite dania, najlepsze wino, romantyczny muzyka w tle i chwile tylko we dwoje. Zaraz przypominają się stare, dobre czasy jeszcze przed małżeństwem.

Weekend w hotelu to jednak nie tylko romantyczne kolacje, seanse filmowe, spacery po malowniczej okolicy, to czas, który możecie sobie podarować. Na takie zwykłe celebrowanie codzienności. Co weekend inne ciekawe miejsce. Relaks blisko natury we dwoje. Jeżeli szukasz przytulnego hotelu, w którym spędzisz wyjątkowy weekend we dwoje sprawdź ofertę Centrum MOLO na www.centrummolo.pl