Czy w chwilach wolnego czasu rozmyślasz może o historii naszej planety? Czy myślałeś kiedyś o zamieszkujących ją wcześniej istotach? I to istotach ogromnych jakich aktualnie już podobno nie ma.

Podobno albowiem mowa tu o dinozaurach. Dinozaury miały wyginąć na ziemi w epoce kredy czyli około 65 milionów lat temu. Być może o tym słyszałeś. A co gdyby ktoś zaproponował ci obejrzenie dinozaura? Nie uśmiechaj się. Nie jest napisane żywego dinozaura. Albowiem ich naturalnej wielkości kopie istnieją również w Polsce. Takim miejscem jest chociażby jura park w Krasiejowie w województwie opolskim.

Czy dinozaury tak naprawdę wyginęły?

Jak wyglądają repliki dinozaurów?

Dinozaury były naprawdę ogromne. Niektóre z nich ważyły po kilkadziesiąt ton. Wśród nich były gatunki roślinożerne ale także funkcjonowały te, których jedynym celem było upolowanie innego dinozaura – czyli drapieżcy. Dinozaury przemieszczały się po całej Ziemi. Można je było spotkać w każdym jej zakątku. Dzisiaj takich miejsc już nie ma. To znaczy nie ma miejsc w których żyłyby dinozaury. Jednak są niezwykle atrakcyjne miejsca gdzie możemy spotkać ich kopie. I właśnie jednym z nich jest jura park w Krasiejowie. To piękne miejsce położone w województwie opolskim które już od dawna ma swoją wspaniała renomę.

Jeśli planujecie wycieczkę do jakiegoś oryginalnego punktu to nie powinniście się dłużej wahać. Już teraz na mapie waszych przejazdów powinien się znaleźć jura park w Krasiejowie. Jest to miejsce nie tylko niezwykle ciekawe ale też stojące na bardzo wysokim poziomie. Jeśli jeszcze go nie znacie to zrobicie najlepiej odwiedzając stronę internetową. Znajduje się pod adresem Park dinozaurow Polska. Już pierwszy rzut oka na ten portal przekona was co do tego jak pięknym i ciekawym miejscem jest jura park w Krasiejowie. Dowiecie się o nim dosłownie wszystkiego. Co więcej, na pewno widok strony będzie wystarczającą zachętą do odwiedzenia go osobiście. Wizytę w nim zrobicie z pełnym zadowoleniem i ciekawością oraz przy pełnej radości wszystkich członków waszej całej rodziny.