Szukasz jakiegokolwiek sposobu, na odzyskanie swoich pieniędzy od nieuczciwych firm, jakie nie rozliczyły się z tobą w ustalonym terminie? Nie wiesz co tak naprawdę opłaca się w takiej sytuacji zrobić, jednocześnie jak działać by nie minąć się z powyższym założeniem, a tym samym mieć sposobność do wyegzekwowania naszych pieniędzy? W dalszym ciągu nie brakuje ludzi i firm, jakie są nieuczciwe lub posiadają zadłużenia, często nie do końca kwapią się aby je najzwyczajniej w świecie spłacić.

Dlatego nie ma tutaj co czekać, tylko czym prędzej wkroczyć na drogę postępowania sądowego, co pozwoli nam na otrzymanie tytułu wykonawczego jaki odgrywa kluczowe znaczenie w kontekście windykacji a następnie egzekucji komorniczej. Pewnie, że wspomniana windykacja, w tradycyjny sposób a więc przez zaangażowanie firmy, która się świadczeniem takich usług zajmuje, to nie zawsze trafne dla nas rozwiązanie czy posunięcie. W większości przypadków okazuje się, iż niska skuteczność a przy tym długi czas oczekiwania na zamierzony efekt, doprowadzają raczej do momentu, kiedy dużo lepiej radzi sobie sam komorniki. Przede wszystkim jest to przedstawiciel władzy państwowej, zatem może bez najmniejszego problemu egzekwować nasze należności, poprzez przeprowadzenie egzekucji komorniczej a także licytacji majątku, ruchomości lub nieruchomości. Jak więc widać, ma on znacznie większe kompetencję niż wspomniane firmy windykacyjne, które oprócz rozmów telefonicznych lub prowadzenia z nami rozmów, może nas jedynie zachęcić do zawarcia ugody.

Szukasz sposobu na odzyskanie swoich pieniędzy?

Jedynie komornik, będzie działał zgodnie z prawem

Pamiętajmy, że często też niektóre firmy windykacyjne, nie działają w sposób etyczny czy moralny, a także zgodnie z prawem, jest to kolejny z powodów oraz argumentów dla jakich warto się w danej sytuacji zgłosić do komornika. Zwłaszcza takiego jak pod adresem www komornik Zielińska Warszawa Praga, gdzie stara się on nie tylko przedstawić swoją ofertę, ale sprawić iż przekonamy się do niej w kontekście skorzystania z jego usług, lub nawiązania z nim niezbędnej do tego współpracy.