Biura podróży już z początkiem roku przedstawiają wiele ofert na wyjazdy weekendowe, majowe oraz wakacyjne. Myśl o wymarzonych wakacjach i wylegiwanie się na plaży w ciepłych krajach jak Chorwacja, Włochy czy Hiszpania pozwala na pokonanie zimowej chandry, a wykupienie wakacji z dużym wyprzedzeniem daje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy oraz skorzystania z wielu atrakcyjnych ofert.

Już w styczniu wielu turystów planuje swoje wakacje korzystając z ofert wyjazdu first minute. Dla wielu osób zorganizowanie urlopu z dużym wyprzedzeniem to duży komfort psychiczny. Dla innych to po prostu okazja cenowa. Jedno jest pewne, w przypadku rezerwacji first minute, nie grozi nam szukanie idealnej oferty na ostatnią chwilę.. 

Chorwacja – idealne miejsce na wczasy!

Polacy chętnie wybierają Chorwację jako idealne miejsce na spędzenie wakacji. W tym kraju każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby, które preferują odpoczywać i opalać się na słońcu zachwycone będą plażami, krystalicznie czystą wodą i sprzyjającą temperaturą. 

Miłośnicy aktywnego spędzania czasu również nie będą się nudzić. Chorwacja ma do zaoferowania wspaniałe miejsca, wiele zabytków, niezwykle klimatyczne uliczki – idealne do spacerowania. Odwiedzając ten kraj mamy wiele możliwości spędzania wolnego czasu i tylko od nas zależy co wybierzemy. 

Będąc w Chorwacji, na pewno każdy pokocha atmosferę, która tam panuje. Mieszkańcy są gościnni, otwarci i życzliwi. Chętnie rozmawiają z turystami, służą dobrą radą, pomocą i podpowiadają turystom gdzie warto pojechać i co zwiedzić. Niezwykle miła atmosfera, która tam panuje sprzyja zawieraniu nowych znajomości i nawiązywaniu przyjaźni. Jedno jest pewne! Osoby, które raz odwiedzą Chorwację, będą chciały do niej powrócić. 

Bezproblemowy dojazd do Chorwacji

Chorwacja cieszy się powodzeniem wśród Polaków, ponieważ bez problemu można się do niej dostać różnymi środkami transportu. Rodziny z dziećmi zwykle wybierają podróż samochodem, ponieważ w każdym momencie mogą zrobić postój i odpocząć od długiej jazdy. Natomiast single, pary czy grupy znajomych często decydują się na podróż autokarem ze względu na mniejszy koszt w porównaniu do samolotu. Biuro podróży Euro Pol Tour w swojej ofercie posiada wycieczki zorganizowane, gdzie zapewniony jest transport, nocleg, wyżywienie i szereg atrakcji, jak również, wyjazdy dla osób, które zainteresowane są wczasami w Chorwacji, ale preferują własny dojazd – www.europol.com.pl/chorwacja