Jeśli szukamy pubu w Warszawie to można udać się do jednego, który jest pod każdym względem wyjątkowy oraz niepowtarzalny. Będziemy bardzo zaskoczeni, że taki pub istnieje i że my jeszcze nigdy tutaj nie byliśmy. Chcemy zjeść coś dobrego?

Chcemy się napić czegoś dobrego? To właśnie jest miejsce, które spełni nasze wymagania. Miejsce oblegane i stające się kultowym, które zaczyna przyciągać ludzi nie tylko ze stolicy, ale również spoza niej, dlatego nam na pewno się tam też spodoba. Można tam spotkać ludzi, którzy przychodzą żeby porozmawiać i dobrze się bawić.

Tym tematem przewodnim różnych spotkań, które są tam organizowane są podróże. Jest to pub podróżniczy, który oferuje nam tak bardzo dużo, że od razu się w nim zakochamy i będziemy bardzo zadowoleni, że tam się znaleźliśmy. Trzeba będzie się tylko udać dam, ale zanim to zrobimy to trzeba wiedzieć jak on się nazywa. To pub Tam i z Powrotem. To tutaj mamy miejsce, które warto wszystkim polecić i każdy, kto mieszka albo odwiedza stolicę naszego kraju powinien tam się znaleźć. Chociaż przez chwilkę przeniesiemy się w inny świat.

Jak to jest możliwe?

Wszystko za sprawą tworzenia niepowtarzalnego wnętrza i klimatu. Wnętrze jest niesamowicie ciepłe i przyciąga nas jak magnes, dlatego trzeba będzie się tam przejść i to wszystko na własne oczy zobaczyć. Wtedy przekonamy się, że lepszego miejsca dla siebie na pewno nie znajdziemy. Tam jest wszystko, czego nam trzeba i wykorzystajmy swój czas żeby tam posiedzieć i napić się czegoś, a może zjeść. Wnętrze podróżnicze z dużą ilością zdjęć i miejscem do odpoczynku, którego nie znajdziemy nigdzie indziej. Zanim pójdziemy to wszystko zobaczyć na własne oczy można wejść na stronę pub Mokotoów i to wszystko tutaj przejrzeć. Wszystko jest idealnie przygotowane, dlatego na pewno będziemy tym zachwyceni. Trzeba zmieniać miejsca, w których przebywamy na takie jak to, a wtedy jeszcze chętniej będziemy chodzić do pubu. Tutaj nam się na pewno wszystkim bardzo, ale to bardzo spodoba.