Firmy, które tworzą strony internetowe i je pozycjonują bardzo często korzystają z prostych, ale profesjonalnych programów do monitorowania zaindeksowania linków.

Skąd mamy wiedzieć czy linki są zaindeksowane? Można je wpisywać ręcznie w wyszukiwarkę, ale mają tysiąc linków jak mamy to zrobić? Ile czasu by trzeba było na to stracić? To nie ma żadnego sensu. Lepiej będzie skorzystać ze specjalnego narzędzia, jakim jest index checker google, a sobie z tym poradzimy. Mamy tutaj możliwość sprawdzenia bardzo dużej ilości linków na raz. Zwykłe narzędzia na to nie pozwalają, bo trzeba liczyć się ze sporymi ograniczeniami. Lepszym rozwiązaniem dla nas jest korzystać z czegoś, co jest profesjonalne. Mamy ułatwiać sobie zadanie, które jest do wykonania, a nie utrudniać. Sprawdzenie linków zajmuje chwile i już wiemy czy praca, jaką do tej pory wykonywaliśmy ma sens czy jednak trzeba coś zmienić. Napracować się i nie mieć efektów? Nie ma już nic gorszego, dlatego szukamy rozwiązania dla naszych problemów. Im mamy więcej linków do sprawdzenia tym bardziej przyda nam się ten program. Sprawdzanie nie jest jednorazowe tylko trzeba to raz na jakiś czas sprawdzić żeby wiedzieć, co się dzieje z linkami i czy przypadkiem nie zostały usunięte z listy zaindeksowanych.


Trzeba stosować to, co profesjonaliści, bo przecież nikt lepiej się na tym nie zna jak oni.

To, dlatego wykorzystajmy już dzisiaj index checker do własnych celów. Można te program zacząć testować. Wiele osób teraz to robi i te osoby widzą, że bez tego narzędzia sprawdzanie zaindeksowania linków nie jest możliwe. Jeśli my zaraz za to się weźmiemy to też dołączymy do tych bardzo zadowolonych osób. To profesjonalne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy cenią sobie czas. Ten czas, który zaoszczędzimy na sprawdzaniu zaindeksowanych linków można będzie poświecić na inne prace. Jeśli pozycjonujemy strony internetowe to pracy nigdy nam nie brakuje, dlatego trzeba ja w odpowiedni sposób zaplanować. Wtedy będziemy mogli więcej na tym zyskać spełniająca oczekiwania klientów.